Ulusal ajanslarda ve ulusal sitelerde haber fiyatları 2021

Ulusal ajanslarda ve ulusal sitelerde haber fiyatları 2021

Türkiye’nin ve dünyanın en önemli ulusal gazetelerinde ve televizyon kanallarında haberinizi yapıyoruz. Bülten yayını şeklinde ya da reklam verme olarak da nitelenebilecek çalışmalarımızın asıl maksadı PR çalışmalarına yönelik hizmetlerdir. Ulusal ve global sitelerde haber yayını maliyetleri hakkında bu yazımızda bilgi veremesek de hangi kanallar ve internet haber siteleri ile çalıştığımızı bilmeniz adına bu yazıyı yayınlıyoruz. Dünyanın en önemli haber ajansları ve yüzyılları bulan basın hayatlarında milyonlarca haberin yayınlandığı uluslararası haber kanalları ve televizyonlarda da haberlerinizi yayınlayabiliyoruz. PR çalışmalarının önemli bir aşamasını oluşturan haber yayınları için öncelikle ülkemizde faaliyet gösteren gazeteler ve haber sitelerine göz atmakta fayda var.

İçindekiler

Hürriyet.com.tr’de haber yaptırmak

Hürriyet.com.tr’de haber yaptırmak

Türkiye’de ulusal basının amiral gemisi olarak niteleniyor Hürriyet Gazetesi. Demirören grubu tarafından satın alındığında gazete tirajlarında ve internet sitesi hitlerinde bir nebze düşüş yaşansa da kısa sürede bu düşüşü telafi edip eski konumuna yerleşti. Hürriyet.com.tr’de haber yaptırmak tahmine edeceğiniz gibi Türkiye’de en pahalı yayınların başında geliyor. Eğer “burada haberiniz çıksın”, “Türkiye markamızı tanısın” diyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Milliyet internet sitesinde haber bülteni yayın

Milliyet internet sitesinde haber bülteni yayın

Milliyet Gazetesi de Türkiye’de basın yayın tarihinde en önemli organlardan biridir. Medya patronları arasında el değiştirse de Milliyet Gazetesi hala güven duyulan bir gazete. Milliyet.com.tr’de haberinizin olması, sizin gerçekten de önemli bir şahsiyet ya da, markanızın önemli bir marka olduğunu kanıtlar niteliktedir. Hürriyet ve Milliyet belli bir düzeyde olmayan kişiler ve markalarla ilgili haber yayınlamıyor. Bu da kaliteden ödün vermediklerini ispatlıyor denebilir.

Haber7.com’da tanıtım haberi yayınlatmak

Haber7.com’da tanıtım haberi yayınlatmak

Muhafazakâr kullanıcıların en çok takip ettiği haber sitesi olarak gösterilen haber7.com’da da haberinizi yayınlayabiliriz. Haber7’de haber yaptırmak muadillerine göre biraz daha pahalı olsa da tanınırlık ve marka bilinirliliği açısından tercih edebileceğiniz bir mecra. Haber7.com’da reklam ve tanıtım hizmetleri ile PR çalışmaları hakkında daha detaylı bilgi almak için Ajans PR yetkilileri ile temasa geçebilirsiniz.

Sözcü Gazetesi internet sitesinde haberiniz olsun

Sözcü Gazetesi internet sitesinde haberiniz olsun

Muhalif kesim için en önemli gazete ve internet yayın organı olarak kabul edilen sozcu.com.tr hit bakımından da Türkiye’nin en çok ziyaret edilen internet sitesi konumunda. Diğer rakiplerinden çok çok sonra yayın hayatına girmesine rağmen Uğur Dündar, Yılmaz Özdil, Bekir Coşkun gibi kalemlerin etkisi ile kısa sürede Türkiye’nin en çok okunan basın organı olan Sözcü Gazetesi ve soczu.com.tr’de bülten yayınlamak, PR çalışması yaptırmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

büyük sitelerde tanıtım yazısı bülten haberleri

iha.com.tr ve İHA’da (İhlas Haber Ajansı) haberiniz yayınlansın

iha.com.tr ve İHA’da (İhlas Haber Ajansı) haberiniz yayınlansın

Türkiye’nin en büyük haber ajansı olan İhlas Haber Ajansı’nın 300’ü aşkın yerli ve yabancı abonesi bulunuyor. Burada yayınlanan haberler tüm abonelere de servis edildiğinden tüm Türkiye’nin gündemine gelebiliyor. Sadece iha.com.tr’de haberinizi yayınlayabileceğimiz gibi tüm abonelere de servis edebiliriz haberlerinizi. Dilerseniz İHA bülten yayını yanında İHA aracılığıyla televizyon kanallarına da haber servisinizi yapabiliyoruz. Sosyal medya hesapları instagram, twitter ve facebook hesap onayları için gerekli olan özellikle instagram mavi tik için haber siteleri arayışında olanlar için hem ajans haberleri hem de ulusal sitelerde haber yayınlarımız devam ediyor.

dha.com.tr ve DHA’da (Demirören Haber Ajansı) bülten yayını

dha.com.tr ve DHA’da (Demirören Haber Ajansı) bülten yayını

Doğan Haber Ajansı olarak kurulan DHA, Demirören grubu tarafından satın alınınca Demirören Haber Ajansı olarak faaliyet göstermeye başladı. Profesyonel haber ajansı olarak yayın hayatına devam eden DHA’da haberlerinizi yayınlayabiliyoruz. Ajans PR olarak Türkiye’nin en önemli 2 haber ajansı ile olan anlaşmamız sayesinde bizimle irtibat kurarak haberlerinizi tüm Türkiye’ye duyurabilirsiniz.

TGRTHaber’de haber yapılması

TGRTHaber’de haber yapılması

İhlas Grubu yayın organlarından TGRT haber (tgrthaber.com.tr) ve Türkiye Gazetesi’nde (turkiyegazetesi.com.tr) de haberlerinizi yayınlıyoruz. Google Haberler (Google News) sekmesinde de yayınlanan haberler ile dilerseniz sosyal medya hesaplarınızın onayını da gerçekleştirebilirsiniz.

Posta’da bülten haberleri yayını

Posta'da bülten haberleri yayını

Türkiye’nin uzun bir süre en çok okunan gazetesi unvanını elinde bulunduran Posta Gazetesi ve posta.com.tr sayfasında markanızın ya da sizin haberinizi yayınlayabiliriz. Hala Türkiye’de önemli bir kesim tarafından takip edilen Posta’da haberinizin çıkması için iletişim yollarımızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Akşam Gazetesi tanıtım haber yayını

Akşam Gazetesi tanıtım haber yayını

Akşam Gazetesi bir dönem Türkiye’de gündem belirleyen bir basın organıydı. Eski dönemlere göre etkisi azalmış olsa da aksam.com.tr hala Türkiye’de önemli bir ziyaretçi kitlesine sahip. Sizler de aksam.com.tr’de sizinle ilgili haberlerin yayınlanmasını isterseniz PR Uzmanı Necmettin Kar öncülüğünde kurulmuş olan Ajans PR yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Yeni Akit Gazetesi tanıtım haberleri

Yeni Akit Gazetesi tanıtım haberleri

Türkiye’de aşırı muhafazakâr kesimin dikkatle takip ettiği yayın organı olarak yıllardır kendi çizgisinde bir yayın anlayışı olan Yeni Akit Gazetesi internet sitesi yeniakit.com.tr Türkiye’nin en çok ziyaret edilen internet sayfaları arasında yer alıyor. Özellikle muhafazakâr kesimin ilgi alanında olan markaların tercih ettiği internet sitesi ile olan anlaşmamız sayesinde sizlerin de haberlerinizi bu mecrada yayınlayabiliyoruz. Tesettür ve muhafazakâr giyim gibi markaların önem verdiği yeniakit.com.tr’de haberinizin yer alması için iletişime geçebilirsiniz.

Acunn Medya’da PR haberleri

Acunn Medya’da PR haberleri

TV8’i satın almasının ardından Türkiye’de en çok takip edilen kanallardan biri olan, haber yayın organı olarak da acunn.com’u geliştiren Acun Ilıcalı’nın özellikle yarışma programlarının etkisi ile Türkiye’nin en çok ziyaret edilen internet siteleri sıralamasında önemli bir yere gelen acunn.com magazin dünyası tarafından da takip ediliyor. Şarkıcılar, yönetmenler ve oyuncuların haberlerini yayınlamak için tercih ettikleri bir mecra olan acunn.com’da eğer haberiniz olsun isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz.

iha.com.tr ve İHA’da (İhlas Haber Ajansı) haberiniz yayınlansın

Yenişafak Gazetesi’nde tanıtım yazısı ve haber yayını

Yenişafak Gazetesi’nde tanıtım yazısı ve haber yayını

Muhafazakâr kesim tarafından takip edilmesine rağmen Türkiye’de SEO açısından da en etkili site olarak da gösterilen yenisafak.com.tr’de sadece bülten yayını değil aynı zamanda dofollow link çıkılabilecek şekilde tanıtım yazılarınızı da yayınlıyoruz. Domain otoritesi ve sayfa otoritesi en etkili haber sitelerinden biri olan Yenişafak’ta tanıtım ya da haber servisi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Güneş Gazetesi’nde haber yaptırma nasıl olur

Güneş Gazetesi’nde haber yaptırma nasıl olur

Magazin gündemini takip edenlerin özellikle takip ettiği Güneş Gazetesi astroloji ve magazin haberleri için tercih edilebilir. Son yıllarda siyasi ve ekonomik konularda da etkili olmaya başlayan gunes.com.tr’de yayınlanan haberleriniz Google haberler sayfasında yer alması bakımından dikkate değer görülebiliyor. Burada haberlerinizin yayınlanması için tek yapmanız gereken Ajans PR iletişim yollarını kullanarak bize ulaşmak olacaktır.

CNN Türk’te haber yayın fiyatları

CNN Türk'te haber yayın fiyatları

Uluslararası bir kanalın Türkiye şubesi olarak faaliyet yürüten CNN Türk televizyon kanalı olduğu kadar internet sitesi ile de gündem haberlerinin takip edildiği önemli bir sitedir. Doğan grubu bünyesinde faaliyete başlayan CNN Türk şu anda Demirören yayın grubunda yer alıyor. Dikkate değer ulusal bir haber sitesi olan CNN Türk internet sitesi cnnturk.com haberleri içinde Ajans PR müşterilerinin de haberleri yayınlanıyor. Siz de bizimle bağlantı kurarak CNN Türk haber sitesinde yer bulabilirsiniz.

Haberler.com’da haber yaptırma maliyeti

Haberler.com’da haber yaptırma maliyeti

Türkiye’de “haberler” dendiğinde ilk akla gelen haber sitesi olan haberler.com hem ulusal anlamda hem de yerel haberler konusunda milyonlarca haberin aktif olarak kullanıcıların hizmetine sunulduğu bir önemli mecra olarak dikkat çekiyor. Sosyal medya hesap doğrulama için de önemli görülen haberler.com haberlerinde yer almak için hem haberler.com iki farklı seçenek sunuyor. Hem editorial haberler hem de advertorial haberler yayınlayabiliyoruz burada.

Habertürk TV’de haber yayını

Habertürk TV’de haber yayını

Habertürk TV kanalı olarak en çok takip edilen televizyon kanallarının başında geliyor. Turgay Ciner grubunda yer alan kanalın diğer kanallara göre kısmen bağımsız yayıncılık yaptığı algısı ile birçok farklı kesim tarafından izleniyor olması HaberTürk’ü bu zamanda önemli ve değerli kılıyor. Haberturk.com’da haber yaptırmak için kısa bir süre bülten yayınlarına ara veren kanal yönetimi, ajans haberlerinin sitede yayınlanması konusunda de seçici davranıyor. Habertürk ve Sabah Gazetesi (Sabah.com.tr) yerel haberler konusunda genellikle İHA, Anadolu Ajansı ya da DHA tarafından servis edilen haberleri tercih ediyor.

Sondakika.com’da bülten yayınlama

Sondakika.com’da bülten yayınlama

Türkiye’de “son dakika haberler” dendiğinde ilk akla gelen haber sitesi olan sondakika.com hem ulusal anlamda hem de yerel haberler konusunda milyonlarca haberin aktif olarak kullanıcıların hizmetine sunulduğu bir önemli mecra olarak dikkat çekiyor. Sosyal medya hesap doğrulama için de önemli görülen sondakika.com haberlerinde yer almak için hem sondakika.com iki farklı seçenek sunuyor. Hem editorial haberler hem de advertorial haberler yayınlayabiliyoruz burada. Haberler.com ile aynı yayın ekibi tarafından yönetilen sondakika.com’da bülten ve ADS içerik yayınları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Star Gazetesi’nde bülten ne kadara yayınlanıyor?

Star Gazetesi’nde bülten ne kadara yayınlanıyor?

Cem Uzan tarafından kurulan ancak daha sonra el değiştiren Star Gazetesi internet sitesinde haberinizin çıkması için tek yapmanız gereken burada haberinizin çıkmasına karar verip bizimle iletişim kurmak olacak.

Mynet.com’da tanıtım yazısı ya da haber bülteni

Mynet.com’da tanıtım yazısı ya da haber bülteni

Türkiye’nin en eski sitelerinden biri mynet.com. Hem oyun hem mail hem de güncel haberler konusunda önemli bir platform olan Mynet, her geçen gün kendini daha da geliştiriyor. Burada sizin ya da firmanızın da haberlerinin yayınlanması hiç de fena olmaz. Çünkü Mynet, her haberi ya da markayı, firmayı gündemine almama konusunda çok titiz bir kurum. Bizimle irtibat kurarak Mynet haberler sayfasında yer bulabilirsiniz.

Karar Gazetesi’nde haber yayını

Karar Gazetesi’nde haber yayını

Ilımlı muhalifler tarafından kurulan KARAR.com kısa sürede önemli bir kitleye hitap etmeye başladı. Hem muhalefet hem de iktidar kanadı tarafından okunan gazetenin internet sitesi karar.com da Türkiye’de en çok ziyaret edilen 30 haber kanalından biri olarak dikkat çekiyor. Burada tanıtım yazısı ya da bülten yayını olarak iki farklı çalışmamız bulunuyor. Bülten yayınları kısmen daha uygun fiyatlı olsa da tanıtım yazısı fiyatlarının biraz daha yüksek olduğu yorumları yapılıyor.

BirGün Gazetesi’nde reklam ve tanıtım

Sözcü’den sonra muhalif kesim tarafından en çok dikkate alınan gazete olması bakımından önemli bir basın yayın organı olan Birgün Gazetesi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarının da çok aktif bir biçimde kullanıldığı görülüyor. Birgün Gazetesi’nde haberinizin yer alması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cumhuriyet Gazetesi’nde haber yaptırma

Türkiye’nin en etkili, otoriter gazetelerinden biri olan Cumhuriyet Gazetesi yönetiminin değişmesinin ardından eski etkisini yitirse de hala SEO açısından en etkili sitelerden biri olarak kabul ediliyor. Cumhuriyet.com.tr sayfası hem arşiv olarak hem de güncel haber sayfaları olarak çok değerli bulunuyor.

Gazeteduvar’da reklam ve tanıtım

Gazeteduvar’da reklam ve tanıtım

Aktif ve eleştirel haberciliğin önemli temsilcilerinden biri de Gazete Duvar. Belli bir okur kitlesi olan gazeteduvar.com.tr hem haberler konusunda seçiciliği hem de okur kitlesi bakımından diğer sitelerden ve gazetelerden ayrılıyor. Gazeteduvar.com.tr sayfasında önemli görülen ve yayın kurulunca onaylanan marka, kişi ya da firma bültenlerini yayınlayabiliyoruz.

Takvim Gazetesi internet sitesinde haber yapılması

Takvim Gazetesi internet sitesinde haber yapılması

Demirören grubu içinde yer alan Takvim Gazetesi internet sayfası takvim.com.tr ile yayın hayatını sürdürüyor. Ulusal gazeteler içinde kendine has bir kitlesi olan ve günlük ziyaretçisi bakımından hala dikkate değer bir kitleye hitap eden takvim.com.tr’de yayınlanan haberler Google ve Yahoo arama sonuç sayfalarında da yer alıyor.

Timetürk’te biyografi ya da bülten yayınlama

Timetürk'te biyografi ya da bülten yayınlama

Hem İngilizce hem de Türkçe olarak yayın yapan timeturk.com milyonları geçen aylık ziyaretçi sayısı ile önemli bir internet sitesi. Instagram hesap onayları için yapılan yayınlarda dikkate alınan sitelerden biri olan timeturk.com’da haberinizin çıkmasını isterseniz AjansPR yetkililerine hemen ulaşabilirsiniz.

Ortadoğu Gazetesi’nde bülten yayını

Milliyetçi ve ülkücü kesimin önemle takip ettiği Ortadoğu Gazetesi’nin internet yayın organı ortadogugazetesi.com da Türkiye’de kaliteli bir haber sitesi. Özellikle SEO amaçlı tanıtım yazılarının da yayınlanabildiği sitede bülten yayınları da yapılmakta.

ulusal sitelerde haber fiyatları 2020

Türkgün Gazetesi’nde haber yayınlama

Ülkücü camianın ulusal çapta gazetesi olarak bilinen Türkgün Gazetesi henüz çok eski bir gazete olmadığından birçok kişi tarafından da bilinmiyor. Ancak ulusal haber sitelerinde haber konusunda tercih edilebilecek siteler arasında yer alıyor. Siz de turkgun.com sayfasında haberlerde yer almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Donanımhaber sayfasında tanıtım ve teknoloji haberi

Türkiye’nin en büyük forum siteleri içinde birinci sırada yer alan donanimhaber.com sayfasından hem backlink hem de haber bülteni yayınımız var. Özellikle teknoloji, sosyal medya ve internet konularında haberler için tercih edilebilecek önemli sitelerden biri donanımhaber forum ve blog sayfaları.

Webtekno haber bülteni yayını

Webtekno haber bülteni yayını

Teknoloji haberleri dendiğinde ilk akla gelen webtekno internet sitesi daha çok yeniliğe açık internet kullanıcılarının takip ettiği bir teknoloji haber sitesi olarak tanımlanabilir. Alanında tek olan sitede güncel teknoloji ve geleceğe yönelik gelişmeler ile ilgili yayınları bulabilirsiniz. Gündem haberlerinin daha çok bilişim ve teknik konularında yer aldığı sitede markalar ve kişilerin haberleri için uygun kategoriler de bulunuyor.

Webrazzi haber yayınlama fiyatı

Webrazzi haber yayınlama fiyatı

Alanında en etkili siteler içinde belki de Türkiye’de en farklı site diyebileceğimiz webrazzi’de bülten yayınlamak gerçekten de çok külfetli. Hürriyet ve Milliyet’ten daha pahalı bir site olmasına rağmen webtekno ziyaretçi sayısı tahmin edilenden çok çok az. Böyle olmasına rağmen katı kuralları olan ve kendi alanı dışına çıkmayan site özellikle global markaların Türkiye’de en çok aradığı mecra. Bu yönüyle hit değil de kalite arayanlar için bulunmaz bir site webrazzi. Burada da PR bültenleri yayınlıyoruz. Fiyatlar için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

BBC internet sitesinde haber bülteni yayını

BBC internet sitesinde haber bülteni yayını

Ajans PR olarak sadece ulusal çapta çalışmalar yapmıyoruz. Global pazarın öncüleri olan BBC gibi sitelerde de haberinizi yapabiliyoruz. Fiyatlar Euro üzerinden değerlendirildiğinden Türkiye’deki fiyatlara göre astronomik fiyatlar ödemeniz gerekiyor. Ancak uluslararası arenada isim yapmak, markalarınızı tanıtmak için bbc.com üzerinden yayınlayacağımız haberlerin fazlasıyla etkili olacağını söyleyebiliriz.

Reuters haber ajansında bülten yayını

Reuters haber ajansında bülten yayını

1851 yılında Paul Julius Reuter tarafından Londra’da kurulan ajans dünyada önemli bir marka haline geldi. İngiltere merkezli küresel haber ajansı Reuters Türkiye’de sadece birkaç ajansla işbirliği içinde. Ajans PR olarak biz de Reuters üzerinden haberlerinizi yapabiliyoruz. reuters.com adresinde yayınlanacak haberlerinizle Avrupa başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinden haberinizi okuyanlar olacaktır.

The SUN Gazetesinde haber yayınlama

İngiltere merkezli bir diğer uluslararası haber sitesi The SUN 1964 yılında Londra’da kuruldu. Günlük 3 milyondan fazla asılan gazete, Avrupa’nın bile en etkili gazetelerinden biri. Ajans PR olarak The SUN internet sayfası thesun.co.uk’ta bültenlerinizi yayınlayabiliyoruz.

Daily Mirror haber bülteni yayını

Daily Mirror haber bülteni yayını

İngiltere’de 2 Kasım 1903 tarihinde Alfred Harmsworth tarafından kurulan Daily Mirror günlük gazete olarak yayın hayatına başlamıştı. Teknolojinin gelişmesine ayak uydurarak mirror.co.uk üzerinden online haber yayınına devam eden gazete Avrupa’da kayda değer bir kitle tarafından takip ediliyor.

The Times’ta global haber yayını

1785’te kurulup 1788 tarihinden itibaren The Times adını kullanan gazete bir Büyük Britanya gazetesidir. İngiltere’nin siyasi PR çalışmalarında önemli bir yayın organı olmasının yanında dünyanın ilk gazetelerinden biri oalrak gösterilen The Times John Witherow tarafından yayın hayatını sürdürüyor. Ajans PR global tanıtım ve PR çalışması isteyen müşterileri için The Times internet sitesi thetimes.co.uk üzerinden haberlerinizi dünyaya servis etmektedir.

2 thoughts on “Ulusal ajanslarda ve ulusal sitelerde haber fiyatları 2021

  1. Merhaba,

    2021 Ocak Ayı’nda yeni kadın takı şirketimizin startını vereceğiz. Daha çok 25-35 yaş grubundaki kadınlara yönelik koleksiyonların yer alacağı şirketimiz için medyada haber yaptırmak istiyoruz. Yukarıdaki siteler için elinizde bir fiyat listesi var mıdır?

    Teşekkürler

Bir yanıt yazın