Ücretsiz Google Adwords kupon kodu talep etme

Otoriter ve dofollow backlink nedir?

Google Adwords dünyanın en büyük reklam ağı konumunda ve dolar krizinin ardından bazı televizyon kanalları Google reklamlarının da boykot edilmesi için bastırmaya başladı. Adeta hedef gösterilen firmaların Google Adwords reklam ağından çıkması isteniyor. Google Adwords yaklaşık 15 yıldır 100 TL/150 TL Ücretsiz Adwords Kuponu Kodu veriyor. 25 TL’lik harcamanıza 100 ya da 150 TL’lik reklam katkısı sağlıyor. ancak bu reklam kodlarını kullanmanızı da belli şartlara bağlıyor. Ücretsiz adwords kupon kodu kullanmak için makalemizi sonuna kadar okuyabilirsiniz. Google 100 TL reklam kuponu kodları kullanmak için reklam veren, ancak ücretsiz Google reklamından faydalanamayan binlerce kişi ya da firmanın olduğu tahmin ediliyor.

100 TL Ücretsiz Adwords Kuponu Kodu kullanımı bazı şartlara bağlanmış. Bunlardan ilki, her hesabınızdan bu indirim kupon kodunu bir kere kullanabilirsiniz. İkincisi de kupon kodunu 25 TL’lik reklam için yaptığınız ödeme tükenmeden girmelisiniz. Aksi halde 100 TL’lik Google Adwords reklam kupon kodunuzun daha önce girildiğini ve kullanıldığından dolayı da bunu kullanamayacağınız uyarısını alırsınız. Bu da demek oluyor ki, 100 TL’lik bedava kupon ile reklam yapmayı hedeflerken, cebinizden 25 TL çıkmış olacak. Ücretsiz kupon kodu da hayal olacak.

Promosyon kodları ile ilgili Google’ın en güncel şartlarını incelemek için tıklayın

Adwords ücretsiz reklam kupon kodu için http://google.com.tr/adwords-kuponu linkine tıklayarak ücretsiz kupon kodu talebinde bulunabilirsiniz. Bot ile reklam kodunuzu gönderdikleri için anında mail adresinize Adwords Reklam Promosyon Kodu gelecektir. Önceleri bu şekilde anında ücretsiz reklam kodu almanız mümkün değildi. Talep edersiniz ancak haftalar sonra ücretsiz kupon kodunuz gelirdi. Sizin de bu arada reklam ihtiyacınız kalmaz ve reklam kodunu kullanmazdınız. Bir de reklam kodu belli zaman aralıkları için gönderiliyor. Bu zaman zarfında kullanılmayan reklam kodlarınız geçersiz hale gelecektir.

Google Adwords Reklam kodu talep süreci şu şekilde işliyor.

  • Yukarıda verdiğimiz linke tıklıyorsunuz
  • Açılan sayfada mail adresi istenen yere Gmail uzantılı mail adresimizi yazıyoruz.
  • (Bu mail adresinde daha önce Adwords reklam kuponu kullanılmamış ve Adwords reklam yapılmamış olmalı)
  • Kupon Talep Edin butonuna tıklayarak talebimizi gönderiyoruz.
  • Mail adresimizi kontrol ediyoruz ve kupon konumuzu edinmiş oluyoruz.

Google Adwords Bedava 100 TL Kupon talep sayfası şu şekilde

2020 yılı Eylül ayı itibari ile güncel bedava Adwords kupon kodu başvuru linki 

12 thoughts on “Ücretsiz Google Adwords kupon kodu talep etme

Bir yanıt yazın