Hakkımda

Necmettin Kar kimdir?

Ajans PR ve NK Ajans Reklamcılık şirketinin kurucusudur. 01.04.1982 yılında Kahramanmaraş’ta doğan Necmettin Kar Gazi Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi mezunudur.

Dünyada gelişmiş ülkelerde olduğu gibi Türkiye’de de internet ve sosyal medya kullanımının son derece artmış olması, yeni iş alanları ve kazanç fırsatlarının da önünü açtı. Tanınmış kişiler ya da markalar ile büyüme trendine girmeyi amaçlayan firmalar farklı stratejilerle kazançlarını daha da artırmanın yollarını arıyor. Biz de Ajans PR olarak bu süreçte özellikle markaların vizyon oluşturması ve gelecek dönemlere yönelik strateji geliştirme çalışmalarında destek vermeye başladık. Global bir marka olmayı amaçlamasına rağmen bu konuda henüz adım atmamış veya PR çalışmalarında istedikleri yere gelememiş firmaların ya da kişilerin bu süreçte nasıl bir metot izlemeleri gerektiği konusunda profesyonel hizmet sunuyoruz.

Kurumsal PR çalışmaları için destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz Kurumsal PR hizmeti, profesyonel reklam ve tanıtım, dilerseniz de Kurumsal SEO hizmeti ile sizlere en iyi şekilde yardımcı olmayı amaç edindik. Türkiye’nin en etkili haber ajansları ve haber kanalları ile eş güdüm içinde çalışmaktayız.

Yüzlerce memnun müşterimizden biri de siz olmak isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.