Basında

Basında, benimle ilgili çıkan haberlerden birkaçını derlemek istedim. İşte hakkımda yayınlanan haberler.

ABD’ye yapılan yardım ile Türkiye’nin Prestiji Arttı

Kurumsal PR Uzmanı Necmettin Kar, Türkiye’nin Korona virüs ile mücadele eden ülkelere sağlık malzemesi göndererek destek vermesinin iyi düşünülmüş bir PR çalışması olduğunu ve bu yardımların, virüsün etkisinin ortadan kalkmasının ardından Türkiye’ye olumlu dönüşlerinin olacağını ifade etti.

Kurumsal PR Uzmanı Necmettin Kar
https://www.msn.com/tr-tr/haber/gundem/abdye-yapilan-yardim-ile-turkiyenin-prestiji-artti1/ar-BB13BNuh

Ajans PR Kurucusu Necmettin Kar: “PR için uymanız gereken altın kurallar”

Son yıllarda iyiden iyiye önem kazanan PR çalışmaları artık bir zaruret haline geldi. Reklamların yerini alan PR çalışmaları profesyonel olarak yapılmadığında, faydadan çok zarar getirebiliyor. Kurumsal PR danışmanı ve Ajans PR kurucusu Necmettin Kar, PR konusunda dikkat edilmesi gerekenleri ve kesinlikle yapılmaması gerekenleri izah etti. Daha çok, kişilerin ya da markaların, uygun kanallar kullanılarak toplumda olumlu bir algı oluşturması için gerekli profesyonel çalışmaların tümü ya da doğal bir görünümle kamuoyunun gözü önüne çıkma stratejisi olarak da ifade edilebilecek olan PR (Public Relations) çalışmaları, sosyal medya kullanımının artması ile daha da önem kazandı. PR uzmanı Necmettin Kar, iyi bir PR çalışmasında olması ve olmaması gerekenleri maddeler halinde şöyle açıkladı.

Kurumsal PR Uzmanı Necmettin Kar
https://www.yenisafak.com/ajans-pr-kurucusu-necmettin-kar-pr-icin-uymaniz-gereken-altin-kurallar-h-3548335

ABD’ye yapılan yardım, iyi düşünülmüş bir PR çalışması

Kurumsal PR Uzmanı Necmettin Kar, Türkiye’nin Korona virüs ile mücadele eden ülkelere sağlık malzemesi göndererek destek vermesinin iyi düşünülmüş bir PR çalışması olduğunu ve bu yardımların, virüsün etkisinin ortadan kalkmasının ardından Türkiye’ye fazlasıyla olumlu dönüşlerinin olacağını ifade etti.

Kurumsal PR Uzmanı Necmettin Kar
https://www.beyazgundem.com/gundem/abdye-yapilan-yardim-iyi-dusunulmus-bir-pr-calismasi-h919280.html